Dansschool

Van Opstal

Home  |  Inschrijven  |  Contact

Indeling teammatch bekend

17 november, 2011

Via onderstaande link kunt u de indeling van de teammatch downloaden, hieronder ziet u alle namen in een tabel.

Teammatch indeling 26 november 1 2011

Serie Team 1 – Rood Team 2 – Groen
0 Team Captain Team Captain
1. Ruud Moers 2.Dennis Schuurkes
1 DMN Wedstrijdparen Jeugd DMN Wedstrijdparen Jeugd
11. Kevin en Anne 12.Stefan en Valerie
2 Showdance 3 Showdance 3
21. Melissa 22. Jeaninne
21. Romy 22. Robin
21. Daphne  
3 Stijldansen Goud Paren Stijldansen Goud Paren
31.Theo & Jorien 32.Rob & Rian
4 Swing Solution Swing Solution
41.Leo en Janny v.d. Klundert 42.Toine en Corine v.d. Klundert
5 showdance 2/3 kids showdance 2/3 kids
51. Julia 52. Britt
51. Emma 52. Zoë
6 Stijldansen Brons Paren Stijldansen Brons Paren
61. Frank van Kempen en Danique Schellekens 62. Bob van Opstal en Michelle van den Boom
7 Van alles wa Van alles wa
71.Bart en Nicole Bouwens 72. Niels en Anne
8 Hoofdklasse Latin Jeugd (Wedstrijdkleding) Hoofdklasse Latin Jeugd (Wedstrijdkleding)
81.Martijn & Nathalie 82. Sebastiaan en Nanami
9 Showdance 8 Showdance 8
91.Tara 92.Pleun
91. Gabriela 92. Jeske
10 Swing Solution Swing Solution
101.
 Michel en Kim
102. Peter en Wilma
11 Stijldansen Brons Paren Stijldansen Brons Paren
111. Peter en Veerle de Bruin 112.Ralph de Kock – Laura Vermeulen
11 Stijldansen Zilver Jeugd Stijldansen Zilver Jeugd
111. Pim de Weijer en Annemarie Verhulst 112.Kevin van der Linde en Lea Vogels
12 Topklasse Ballroom Jeugd Topklasse Ballroom Jeugd
121.Geert & Jella 122. Stijn en Ilona
13 Showdance 4 Showdance 4
131.Nikki 132. Yannic
131. Djoni 132.Roos
131. Kim 132.
14 DMN Hoofd,- A-klasse Latin (Wedstrijdkleding) DMN Hoofd,- A-klasse Latin (Wedstrijdkleding)
141.Sander & Cheryl 142.Kevin & Robin
15 Wedstrijdparen Ballroom (Wedstrijdkleding) Wedstrijdparen Ballroom (Wedstrijdkleding)
151. Peter & Constance Groenveld 152.Peter en Lia de Wit

 

 

Serie Team 3 – Blauw Team 4 – Geel
0 Team Captain Team Captain
3. Kees Dusee 4. Brian Vangangelt
1 DMN Wedstrijdparen Jeugd DMN Wedstrijdparen Jeugd
13. Sjoerd en Gaya 14. Roy en Hanneke
2 Showdance 3 Showdance 3
23.Joshua 24.Wendell
23. Richelle 24. Logan
23. 24. Jacky
3 Stijldansen Goud Paren Stijldansen Goud Paren
33.Frank & Reini 34.Paul & Miranda
4 Swing Solution Swing Solution
43.Eric en Angelie Roosen 44. Eric Marcelis en Angelie Smolders
5 showdance 2/3 kids showdance 2/3 kids
53. Jim 54. Lisanne
53. Nicky 54. Eline
6 Stijldansen Brons Paren Stijldansen Brons Paren
63.Boy en Janneke Hultermans – Hamers 64.Menno Zevenbergen – Ilse Blauw
7 Van alles wa Van alles wa
73. Sandreep en Jennifer 74.Bram en Emilie
8 Hoofdklasse Latin Jeugd (Wedstrijdkleding) Hoofdklasse Latin Jeugd (Wedstrijdkleding)
83. Simon & Simone 84.Wouter & Evi
9 Showdance 8 Showdance 8
93. Iris 94. Evie
93.Naomi 94. 
10 Swing Solution Swing Solution
103.Frank en Saskia 104.Dirk en Joyce
11 Stijldansen Brons Paren Stijldansen Brons Paren
113.Vincent en Janneke Jonkers Richard en Sabrina
11 Stijldansen Zilver Jeugd Stijldansen Zilver Jeugd
113. Dennis vd Linden en Marloes Smeets 114.Maikel de Kort – Esmee Hermans
12 Topklasse Ballroom Jeugd Topklasse Ballroom Jeugd
123.Antoine & Esmeralda 124. JP-Karjoliek
13 Showdance 4 Showdance 4
133.Isabella 134. Mabel
133. Joelle 134.Dominique
133.Anne 134.
14 DMN Hoofd,- A-klasse Latin (Wedstrijdkleding) DMN Hoofd,- A-klasse Latin (Wedstrijdkleding)
143.Jan & Michelle 134.Dirk & Lucien
15 Wedstrijdparen Ballroom (Wedstrijdkleding) Wedstrijdparen Ballroom (Wedstrijdkleding)
153.Serge van Rooij & Ilse van Rooij 154.Rob & Rosita Rasenberg

Dansvolgorde:

Serie Dansen Ronde 1 Dansen Ronde 2
0 Na ronde 1: Vogeltjesdans
met William Kolen
1 Cha Cha samba
rumba jive
2 Show 1 Show 2
3 Tango
Quick Step
Samba
Rumba
4 Hustle Salsa
bachata arg. Tango
5 Show 1 Show 2
6 engelse wals
Jive
cha-cha
Foxtrot
7 rumba engelse wals
Quick Step Cha Cha
8 Cha Cha Samba
Paso Doble Rumba en Jive
9 show 1 show 2
10 Salsa Hustle
kroegswing merengue
11 cha-cha Engelse Wals
foxtrot jive
11 Tango foxtrot
jive cha-cha
12 engelse wals tango
quickstep slow foxtrot
13 Show 1 Show 2
14 Samba
Rumba
Cha Cha
Jive
15 Engelse Wals Tango
Slow Fox en Quick Step Weense Wals

Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

captcha

Copyright - Dancemasters Van Opstal